درباره ما

درباره ما

گروه مهندسی افق یک کنسرسیوم شامل سه شرکت مهندسی است. این سه شرکت در سه زمینه طراحی و ساخت قطعات مکانیکی و سازه های بزرگ فلزی ، کامپوزیت های پلیمری و طراحی و ساخت بردهای الکترونیکی فعالیت می کند.

توان ما در حل مسائل مهندسی (Problrm Solving) است. تیم ما عمدتا ترکیبی از مهندسان مکانیک و الکترونیک است که سالها در صنعت پروژه های مختلفی را با یکدیگر انجام داده ایم.

ارزشهای ما

در تحقیق (Research) به منظور کشف را‌ه‌حل‌های تازه و سودمند با استفاده از توان مهندسین خبره ی کنسرسیوم افق و همچنین ارتباطات گسترده ما با دانشگاه ها، پارک های علمی و فناوری، مراکز رشد و مراکز پژوهشی و تحقیقاتی

در توسعه (Development)، طراحی (Design) و ساخت  (Construction)  به منظور اعمال دستاوردهای تحقیق  برای حل یک مشکل یا بهبود کمی و کیفی و همچنین  که با استفاده از امکانات ساخت ما در کنسرسیوم افق

و همچنین بهره گیری از توانمدی های تجربه شده در سایر شرکت های همکار ما می باشد.

مدیریت طراحی، تولید و تکوین محصول، انتخاب بهترین رویه ساخت با در نظر گرفتن الزامات کیفی و بهای تمام شده وهمچنین پای بندی به قوانین و ارزش ها و درستکاری همواره مد نظر ماست.

ما به دنبال توسعه کامپوزیت های جدید در صنعت، با تمرکز بر حوزه های ورزشی، سازه ها، لوازم توانبخشی، تجهیزات حمل و نقل هستیم.

مهارت ها و تجربه های بزرگ

طراحی   —   90%

بازاریابی   —   50%

مشاوره   —   30%

توسعه   —   85%

قدرت ما در حل مسائل مهندسی است

180

مورد نوآوری در صنعت

پروژه های طراحی و ساخت

8

پروژه های در دست اقدام

پروژه های طراحی و ساخت

25

پروژه های انجام شده

پروژه های طراحی و ساخت

8

سال سابقه کار

پروژه های طراحی و ساخت

هر سوالی دارید؟ در تماس باشید!

با ما در ارتباط باشید.